O mnie

Mgr dietetyki klinicznej

Jestem właścicielką firmy fitera. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoją wiedzę, oraz doświadczenie zdobywałam pracując w Szpitalu Powiatowym w Radomsku, oraz uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach, co potwierdzają liczne certyfikaty. W dalszym ciągu pogłębiam swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach, zjazdach i szkoleniach. 
Moje wieloletnie doświadczanie pozwala mi na indywidualne podejście do każdego pacjent. Co więcej - nie jestem skrajnym dietetykiem. Nie lubię zakazów i nakazów. We współpracy ze mną odkryjesz, jak jeść to co lubisz i cieszyć się tym o każdej porze roku. Zobaczysz, że słowo DIETA nie będzie kojarzyło Ci się negatywnie. Pamiętaj, że budowanie nawyków żywieniowych i odpowiednia edukacja żywieniowa to droga do celu! Zawsze stawiam na indywidualne podejście, dokładną diagnostykę i stały kontakt z pacjentem.
Dlatego zacznij ze mną swoją przygodę już dziś!
Image
Image

Cześć! Mam na imię Justyna

Oprócz pracy z pacjentami, uwielbiam również gotować, tworząc różnego rodzaju potrawy, którymi z chęcią dzielę się z moimi podopiecznymi. Z przyjemnością poznaje nowe smaki i wcielam je w życie. Oprócz kuchni intersują mnie także podróże, oraz dobra książka - to one sprawiają, że odpoczywam. Kilka słów o mnie? Myślę, że..
  •  Uśmiech
  •  Empatia
  •  Wsparcie

Certyfikaty

Oferta

W czym mogę pomoć?

Moją siłą jest kompleksowe działanie. Chcesz poprawić swoje zdrowie? A może pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów i wreszcie poczuć się dobrze w swoim ciele?  Pozwól, że będę towarzyszyć Ci w realizacji Twojego celu.
CHCĘ ZMNIEJSZYĆ WAGĘ
MAM PROBLEMY TRAWIENNE
KARMIĘ PIERSIĄ
CHCĘ ZWIĘKSZYĆ WAGĘ
MAM ZŁE WYNIKI BADAŃ KRWI
CHCĘ ZADBAĆ O ZDROWIE DZIECKA
POTRZEBUJĘ ZALECEŃ
SZUKAM POMOCY
W CHOROBIE
ANALIZA BUDOWY CIAŁA
CHCĘ ZDROWO ODŻYWIAĆ SIĘ
BĘDĘ MAMĄ
DIETA ONLINE